.
۱۳۹۷/۱۰/۰۱

سرپرست استانداری خراسان رضوی :

دستاوردهای گسترده انقلاب اسلامی باید از طریق رسانه ها تبیین و نهادینه شود

سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارزش ها با استفاده از ظرفیت و بازوی رسانه های دیداری ، مکتوب و مجازی به درستی و با استفاده از شیوه های نوین تبیین ، حفظ و نهادینه شود و اقدام مهم جشنواره رسانه ای ابوذر در استان در این راستاست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، قربان میرزایی در مراسم پایانی سومین جشنواره رسانه ای ابوذر افزود : امروز در شرایطی که دشمن در 40 سالگی انقلاب اسلامی با جنگ روانی و تبلیغاتی گسترده سعی در وارد کردن ضربه به نظام اسلامی است ، نقش رسانه ای ما در این تقابل محوری است. 
وی اظهار کرد : در کنار ضعف ها و مشکلاتی که در برخی حوزه ها امروز شاهدیم  40 سالگی  انقلاب دستاوردهای بسیار گسترده و مهمی را در خود داشته اعم از حوزه های علم و فناوری ، هوا فضا ، سلول های بنیادین ، فناوری تا بخش های خدماتی و توسعه روستاها و خدمات گسترده در حوزه شهری و روستایی از نقاط دور و نزدیک کشور می توان این تحولات و دستاوردها را دید.
وی گفت: امروز رسانه های بیگانه و دشمنان ملت در جهت القا عدم کفایت جمهوری اسلامی بصورت همه جانبه تلاش می کنند و وظیفه ماست که  با ابزار رسانه ای در اختیار با این اقدام دشمنان مقابله کنیم.
میرزایی عنوان کرد : دشمن که در طول چهل سال گذشته به حیل و توطئه های مختلف برای رسیدن به اهداف خود و ضربه به کشور و نظام اسلامی ما متوسل شده و همواره با شکست مواجه شده ،امروز می کوشد با تحریف واقعیت قبل انقلاب و در مقابل تضعیف دستاوردهای این نظام و ملت و ایجاد فاصله بین مردم و مسئولان و دامن زدن به اختلافات در حوزه های مختلف بر پایه جنگ روانی و تشدید فشارهای اقتصادی اهداف شوم خود را محقق کند.
وی عنوان کرد : بعد از گذشت 40 سال از انقلاب که به برکت خون شهدا همچنان سربلند ایستاده ، امروز تکلیف ما حفظ و ثبت دستاوردهای آن ، نگهداری و انتقال به نسل بعد است و در وهله بعد حفظ و انتقال ارزشهاست.
 وی با تاکید بر اینکه : امروز  حضور ما در کنار یکدیگر و در  صف مقابل دشمنان ، فارغ از همه اختلاف سلایق می تواند موجب ناکامی و ناامیدی دشمنان شود و همینگونه هم خواهد شد.
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت : باید در این میان ظرفیت های تبلیغی و رسانه ای ما با استفاده از توان و تخصص و امکانات موجود به میدان آمده و در راستای اهداف نظام و کشور و ملت ایران در این جنگ تبلیغاتی یکپارچه و در کنار آحاد مختلف مردم و مسئولان نظام دستاوردهای این انقلاب و کشور که خونها به پای آن ریخته شده قرار گرفته و به درستی تبیین و معرفی نموده و از کیان این نظام و کشور دفاع و حراست کنند.
میرزایی با اشاره به جشنواره رسانه ای ابوذر به عنوان ظرفیتی برای شناسایی و ترغیب این ظرفیت ها و نیز تجمیع این توانمندی ها در کنار هم تصریح کرد : باید این جشنواره رسانه ای در سطح ملی و بین المللی نیز برگزار شود تا دستاوردهای انقلاب را در سطوح بالاتری اطلاع رسانی کند
رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی در این جلسه به عنوان متولی این جشنواره گفت: 
۱۹۶۶ اثر با محور دستاوردهای انقلاب اسلامی ، زیارت ، فرهنگ رضوی و شهروندی ، حمایت از کالای ایرانی و آسیبهای اجتماعی به دبیرخانه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر ارسال شد.
عباس محمدیان با بیان اینکه در نخستین و دومین دوره این جشنواره استانی به ترتیب ۳۷۰ و هزار و۳۴۳ اثر ارسال شده بود؛ افزود: از میان هزار و ۹۶۶ اثر۸۱ درصد توسط اهالی رسانه از مشهد ارسال و بقیه از شهرستانهادریافت شده است.
در این مراسم همچنین از خانواده شهدای رسانه ای استان تقدیر شد.


منبع : زیرپرتال معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان