کوکب موسوی کاخکی
معاون توسعه مدیریت و منابع
Link group not found.
۱۳۹۹/۰۷/۱۴

در اولین جلسه گروه کاری بانوان استان با سرپرست استانداری مطرح شد:

لزوم توانمندسازی بانوان، ارتقاء اعتماد به نفس و آموختن فن مدیریت

کوکب موسوی در اولین جلسه گروه کاری بانوان استان با سرپرست استانداری گفت: لازم است در حوزه توانمندسازی بانوان، ارتقاء اعتماد به نفس و آموختن فن مدیریت، برنامه ریزی لازم صورت پذیرد.

به گزارش دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی، جلسه گروه کاری بانوان صبح امروز در محل سالن شهید باهنر استانداری با حضور حسن جعفری; سرپرست استانداری خراسان رضوی، کوکب موسوی; معاون توسعه مدیریت و منابع، طاهره طهماسبی; مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری و سایر بانوان مدیر و کارشناس برگزار شد.
کوکب موسوی گفت: این جلسه استناد به مصوبه هیات محترم دولت در خصوص افزایش حضور بانوان در پست های مدیریتی تشکیل شده بود.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی گفت: در ابتدای جلسه تعدادی از بانوان مدیر در دستگاههای اجرایی و ادارت شهرستان ها به صورت ویدئو کنفرانس، عملکرد حوزه کاری و مشکلات بانوان شهرستان خود را گزارش و درخواست ارتقاء جایگاه بانوان در ساختار اداری و توجه به توانمندیهای ایشان را داشتند.
وی با اشاره به نقش مدیریتی بانوان در طول تاریخ گفت: دو الگوی ما حضرت فاطمه (س) و حضرت زینب (س) هستند که الگوی مناسبی برای بانوان در همه زمان‌ها و مکان‌ها هستند. در حدیث قدسی است که اگر فاطمه نبود، نه افلاک بود و نه پیامبر (ص) و نه علی (ع). حضرت زینب نیز الگوی به تمام معنای مدیریت است; سازماندهی، برنامه ریزی، حرکت به سمت هدف و ... در کنار نقش اجتماعی. اگر مدیریت بانوی کربلا نبود، نامی از حماسه کربلا در تاریخ باقی نمی ماند. و همین طور، اگر حضرت فاطمه (س) نبود، نسلی از امامت و رهبری هم باقی نمی ماند.
کوکب موسوی از وظیفه سنگین بانوان در حوزه های مختلف یاد کرد و گفت: بانوان باید بین جایگاه‌ها و نقش‌های مختلف خود در اجتماع و خانواده تعادل برقرار کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی افزود: لازم است در زمینه هایی نظیر توانمندسازی بانوان در حوزه اقتصادی و کسب و کار، ارتقاء اعتماد به نفس، آموختن فن مدیریت، برنامه ریزی های لازم توسط دفتر امور بانوان و خانواده استانداری صورت پذیرد.
 


منبع : دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع
تعداد بازدیدها : ۱۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۸۶۴۰ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۸ نفر
آماربازدیدکنندگان