کوکب موسوی کاخکی
معاون توسعه مدیریت و منابع
Link group not found.
۱۳۹۹/۰۷/۱۴

کوکب موسوی در بازدید از اداره کل پست استان;

لزوم بهره برداری سریعتر از پروژه پارک اقتصاد دیجیتال/ تاکید بر متمرکز شدن شرکت های دانش بنیان

کوکب موسوی در بازدید از اداره کل پست استان بر بهره برداری سریعتر از پروژه پارک اقتصاد دیجیتال و متمرکز شدن شرکت های دانش بنیان تاکید کرد.

به گزارش دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی، در آستانه 17 مهر ماه، روز جهانی پست، کوکب موسوی به همراه مدیران حوزه معاونت از اداره کل پست استان بازدید کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی ضمن تبریک روز جهانی پست گفت: نقش پست در ایام کرونا بیشتر از گذشته نمایان شده و کارکنان پست در کمک به توسعه کسب و کار های اینترنتی نقش مهمی را ایفا می کنند.
کوکب موسوی در بازدید از پروژه پارک اقتصاد دیجیتال ضمن قدردانی از پیگیری های مدیر کل پست استان گفت: با هدف جذب حداکثری شرکت ها، بایستی فضای مورد نظر آماده سازی شده تا هر چه سریعتر این پارک به بهره برداری برسد.
وی خاطر نشان کرد: استان خراسان رضوی الگوی مناسبی برای فعالیت های اقتصادی است و باید شرکت های دانش بنیان از پراکندگی خارج و متمرکز شوند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی ضمن بازدید از و احد جی نف، بر همکاری دستگاههای مرتبط برای انجام این پروژه تاکید داشت.
وی اظهار داشت: تحقق جی نف نقش مهمی را در بهره برداری مردم از سرویس‌های غیرحضوری و پیشبرد دولت الکترونیک ایفا می کند.
در این دیدار سید احمد موسوی; مدیر کل پست استان گزارشی از وضعیت پست استان را ارائه داد و گفت : اداره کل پست از ارگانهای پرترافیک کاری در ایام شیوع بیماری کرونا بوده و در کنار سایر نهادهای مرتبط و مدافعان سلامت، توانسته نقش مهمی را در کاهش ترددهای غیرضروری و پویش در خانه ماندن ایفا کند.
وی همچنین از افزایش 70 درصدی مرسولات خرید اینترنتی در شش ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و افزود : مردم در ایام کرونا توانستند مرسولات خریداری شده اینترنتی را بیش از قبل، از طریق پست دریافت کنند.
 


منبع : دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع
تعداد بازدیدها : ۱۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۸۶۳۰ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۰ نفر
آماربازدیدکنندگان