کوکب موسوی کاخکی
معاون توسعه مدیریت و منابع
Link group not found.
۱۳۹۹/۰۷/۲۰

در جلسه هماهنگی مدیران حوزه معاونت مطرح شد:

پیشنهاد ایجاد ردیف درآمدی اختصاصی برای ارائه خدمات شبکه دولت

کوکب موسوی گفت: در جلسه هماهنگی مدیران حوزه معاونت، پیشنهاد ایجاد ردیف درآمدی اختصاصی برای ارائه خدمات شبکه دولت در سطح استان مطرح شد.

به گزارش دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی، یازدهمین جلسه هماهنگی مدیران حوزه، ظهر امروز در محل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری برگزار شد.
کوکب موسوی در خصوص پروژه های پژوهشی گفت: با توجه به 2480 میلیون ریال اعتبار، 16 طرح به دبیرخانه کارگروه، معرفی و نهایتا 9 طرح به تصویب رسیده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی ادامه داد: با توجه به دریافت 50000 جلد کتاب از مدیریت اسناد و کتابخانه ملی مستقر در استان، کتابخانه استانداری در حال تجهیز و چیدمان کتاب ها بوده و بزودی قابل استفاده برای همکاران خواهد بود.
وی با اشاره به شرایط کرونایی و لزوم برگزاری دوره های آموزشی به شکل مجازی افزود: 35 دوره آموزشی با کمک مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار شده و 38176 نفر ساعت توسط همکاران موفق به دریافت گواهی نامه دوره شده اند. 5 دوره نیز توسط دفتر برنامه ریزی برگزار شده و 2366 نفر ساعت گواهی نامه گذراندن دوره، تایید شده است.
کوکب موسوی در خصوص بدهی به دستگاه های خدمات رسان، آستان های مقدس، اشخاص حقیقی و حقوقی گفت: با عنایت به بخشنامه های جدید تسویه حساب و تهاتر با اسناد خزانه نوع 1 و 2، این ظرفیت برای استانداری بررسی و در اولویت قرار گیرد.
وی در خصوص شبکه دولت و بهره مندی کلیه دستگاه های اجرایی و ادارات سطح استان از این شبکه گفت: با توجه به هزینه های ثابت و جاری این شبکه در حوزه سخت افزار و نرم افزار، پیشنهاد ایجاد ردیف درآمدی اختصاصی برای ارائه این خدمات داده شده تا بتوان از این محل، ارتقاء مورد را انجام داد.
معاون استاندار در خصوص درآمدهای استانداری و بخشنامه های جدید در این رابطه گفت: از محل اتباع، همیاری، شهرداری ها و بازرچه های درآمدهایی وجود دارد که با توجه به جداول ارائه شده استان، چنانچه میزان درآمدهای پیش بینی شده تا بهمن ماه سال جاری، صد در صد محقق شود، میزان درصد تخصیص استان 120% خواهد بود. لذا بایستی به جد پیگیر محقق شدن هرچه بیشتر درآمدهای پیش بینی شده باشیم.
کوکب موسوی در خصوص تخصیص پست به همکاران قراردادی گفت: با توجه به پیگیری های مکرر انجام شده با وزارت کشور و از طرفی عدم امکان تخصیص پست به همکاران با مدرک تحصیلی دیپلم (11 نفر) و فوق دیپلم (8 نفر)، تخصیص پست سایر همکاران انجام شده و شرایط احراز، انطباق داده شده است.
وی در خصوص سامانه بانک اطلاعات مدیران گفت: با توجه به پایلوت شدن این سامانه توسط وزارت کشور در این استانداری، لازم است همکاران متقاضی ثبت نام نمایند و از طرفی اشکالات سامانه هر چه سریعتر برای اصلاح به وزارت کشور انعکاس داده شود.
معاون استاندار در خصوص متمرکز شدن سرورهای سازمان الکترونیک فرزین گفت: بررسی های اولیه در این خصوص توسط دفتر فناوری در حال انجام است. همچنین برای فرمانداری های تازه تاسیس بایستی هر چه سریعتر نسبت به خرید لایسنس های مورد نیاز، اعتبارات مد نظر تعیین و هزینه گردد.
 


منبع : دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع
تعداد بازدیدها : ۱۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۵۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۴۸۶۴۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۲۹ نفر
آماربازدیدکنندگان