کوکب موسوی کاخکی
معاون توسعه مدیریت و منابع
Link group not found.
۱۳۹۹/۱۱/۲۰

به مناسبت ایام ا... دهه فجر، توسط معاون استاندار انجام شد:

دیدار و گفت و گو با خانواده جانباز شهید کاشف الحسینی

به مناسبت ایام ا... دهه فجر، معاون استاندار با خانواده جانباز شهید کاشف الحسینی دیدار و گفت و گو نمود.

به گزارش دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی، به مناسبت ایام ا... دهه فجر، عصر امروز معاون استاندار با خانواده جانباز شهید کاشف الحسینی، در محل منزل ایشان دیدار و گفت و گو نمود.
کوکب موسوی با اشاره به مصوبات شورای فرهنگی استانداری گفت: این دیدار در تجلیل از خانواده بزرگوار این جانباز شهید صورت گرفت. قطعاً همسر مکرمه ایشان که سالها ایثارگرانه و مجاهدانه حامی و پشتیبان برای وی خدمت نموده اجرش کمتر از آن شهید نیست.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی ادامه داد: هدف اینست که ما کارگزاران، از خانواده های بزرگوار شهداء و جانبازان و پیام ها و وصیت نامه های ایشان برای مدیریت بهتر، خدمت رسانی بیشتر و انجام مسئولیت خویش، درس بگیریم، پندی باشد برای زندگی اجتماعی و شخصی مان.
وی افزود: در این دیدار مقرر شد در کنگره 18 هزار شهید استان نیز، جایگاهی برای معرفی همسران جانبازان و شهدا نیز تعریف گردد و از آنها نیز تجلیل شود و خاطرات و دست نوشته های ایشان در کمیته مستندسازی آثار، ثبت شود.
همچنین مقرر شد با همکاری استانداری نسبت به چاپ و انتشار دست نوشته های شهید کاشف الحسینی اقدام گردد.
 گفتنی است در این دیدار طاهره طهماسبی; مدیرکل دفتر امور بانوان و خانوده، فاطمه یاوری; مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری، مصطفی صفائی; مدیرکل امور فرهنگی زائرین از استانداری و اسکندر‌ کنار‌رودی; معاون‌ توسعه‌ مدیریت‌ و‌ منابع‌ انسانی بنیاد‌ شهید‌ و‌ امور‌ ایثارگران استان و باغیشنی; فرمانده پایگاه مقاومت بسیج استانداری نیز حضور داشتند.
 


منبع : دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع
تعداد بازدیدها : ۱۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان