کوکب موسوی کاخکی
معاون توسعه مدیریت و منابع
Link group not found.
۱۳۹۹/۱۱/۲۹

در جلسه کارگروه توسعه مدیریت استانداری انجام شد:

ساختار شهرستانهای جدیدالتأسیس مطرح و مصوب شد.

کوکب موسوی گفت: در جلسه کارگروه توسعه مدیریت استانداری، ساختار شهرستانهای جدیدالتأسیس مطرح و مصوب شد.

به گزارش دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی، دومین جلسه کارگروه توسعه مدیریت استانداری صبح امروز در محل سالن شماره 2 شهید باهنر استانداری با حضور معاونین استاندار برگزار شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی گفت: دستور کار این جلسه، بررسی مصوبات کمیته های چهارگانه ذیل کارگروه در حوزه های منابع انسانی، فناوری اطلاعات، حقوق شهروندی، سلامت اداری و اصلاح ساختارها بود.
کوکب موسوی ادامه داد: در این جلسه ساختار شهرستانهای جدیدالتأسیس و پیشنهاد اصلاح ساختار گزینش مطرح و مصوب شد. همچنین پست های مورد نظر برای اجرای بند "و" ماده 44 قانون جامع ایثارگران، قراردادی های موجود نیز مطرح و مصوب گردید.
وی افزود: از دیگر مواردی که در جلسه تأکید شد اصلاح ساختار مدیریت فناوری اطلاعات و توسعه شبکه دولت بود که کلیه اعضاء بر ارتقاء ساختار موجود، اختصاص پست جدید از سر جمع پست های بلاتصدی و مهمتر از همه تأمین تجهیزات فناوری تأکید نمودند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: در این جلسه از زحمات روسای قبل کمیته های سرمایه انسانی (جناب آقای زابلی) و کمیته ارزیابی عملکرد (جناب آقای فخر موحدی) تقدیر و تشکر بعمل آمد.
کوکب موسوی با تاکید بر دقت، توجه معاونین و مدیران محترم بر حضور فعال در فرآیند ابتدایی عملکرد سال 99 که آغاز گردیده، افزود: درخواست می شود با ورود شخص معاونین بر مستندات بارگذاری شده بویژه در شاخص های اختصاصی در ارتقاء رتبه استانداری بکوشند.

 


منبع : دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع
تعداد بازدیدها : ۲۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان