کوکب موسوی کاخکی
معاون توسعه مدیریت و منابع
Link group not found.
۱۴۰۰/۰۲/۰۸

در جلسه کمیته فناوری اطلاعات و توسعه دولت الکترونیک استانداری انجام شد:

مهمترین سیاست کاری; یکپارچه سازی و تجمیع بانک های اطلاعاتی

کوکب موسوی گفت: در جلسه کمیته فناوری اطلاعات و توسعه دولت الکترونیک استانداری، بر مهمترین سیاست کاری سال جاری; یکپارچه سازی و تجمیع بانک های اطلاعاتی تاکید گردید.

به گزارش دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی، در اولین جلسه کمیته فناوری اطلاعات و توسعه دولت الکترونیک استانداری در سال 1400 که صبح امروز در محل سالن شهید باهنر استانداری برگزار شد، کوکب موسوی گفت: مهمترین مسائل مطرح شده در این جلسه بررسی اقدامات انجام شده در راستای مکانیزاسیون فرآیندها، بررسی طرح شبکه شهرداری های استان و اقدامات انجام شده بویژه ارتباط شهرداریهای استان با حراست،گزینش، دفتر امور شهری و شوراها و همچنین بررسی اقدامات انجام شده در خصوص روستای هوشمند بود.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی ادامه داد: در این جلسه تاکید گردید که مدیریت های استانداری، تلاش های خود ا برای حداکثرسازی الکترونیکی نمودن فرآیندهای کاری انجام دهند.
وی افزود: توجه به شرایط خاصی فعلی ناشی از شیوع ویروس کرونا، ما را ملزم می کند که خدمات به ارباب رجوع را الکترونیکی انجام دهیم و در این زمینه لازم است دفاتر پیشنهادات و طرح های خود را ارائه نموده و با کمک واحد فناوری اطلاعات، عملیاتی نمایند.
کوکب موسوی ادامه داد: یکپارچه سازی و تجمیع سامانه های موجود به ویژه سامانه هایی که همپوشانی دارد و ایجاد و تجمیع بانک های اطلاعاتی از جمله سیاست های کاری ما در سال جاری در این کمیته می باشد.
 


منبع : دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع
تعداد بازدیدها : ۱۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان