۱۴۰۰/۰۶/۱۵

با حضور معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی؛

مسائل مربوط به نحوه اعزام زائرین اربعین مورد بررسی قرار گرفت

ششمین جلسه ستاد اربعین استان با حضور معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی برگزار و اهم مسائل مربوط به نحوه اعزام زائرین اربعین و برنامه‌های فرهنگی جانبی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در ششمین جلسه ستاد اربعین استان که با حضور روسای کمیته‌های تابعه این ستاد در محل استانداری برگزار شد، ضمن تشکر از دست اندرکاران مراسمات محرم و هیات مذهبی که در ایام عزاداری بیش از ۹۰ درصد دستور العمل‌های بهداشتی را رعایت کردند، اظهار کرد: ستاد اربعین استان کلیه تمهیدات لازم را برای تمام ابعاد فرهنگی و رفاهی اربعین تدارک دیده است اما با عنایت به محدودیت‌های اعلامی از ناحیه دولت عراق در خصوص تعیین محدودیت برای نحوه پذیرش زائرین اربعین به لحاظ کمیت و کیفیت نقطه ورود، لازم است ستاد اربعین کشور تصمیم گیری‌های لازم را در این خصوص اتخاذ نماید. 

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی ضمن بیان اینکه مواکب باید طبق دستورالعمل‌های بهداشتی عمل نمایند، عنوان کرد: لازم است در خصوص تامین حمل و نقل زائرین در صورت افزایش سهمیه تدابیر لازم صورت پذیرد. 

وی به موضوع ضرورت بیمه زائرین در صورت اعزام تاکید نمود و ادامه داد: کلیه تصمیم گیری‌ها در خصوص سهمیه استان و نحوه اعزام از طریق رسانه‌های رسمی اعلام خواهد شد. 

براتی در پایان بر لزوم هماهنگی کمیته با یکدیگر تاکید کرد و گفت‌: لازم است مردم عزیز ضمن خودداری از عزیمت خودسرانه به سمت مرزها طبق پروتکل‌های اعلامی عمل نمایند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
بازدید : ۱۸۳۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید