کوکب موسوی کاخکی
معاون توسعه مدیریت و منابع
Link group not found.
۱۴۰۰/۰۳/۱۸

در جلسه با مشاورین زنان مدیران کل دستگاه های اجرایی استان مطرح شد:

انتقال تجربیات زیسته مدیریتی بانوان در استان

کوکب موسوی گفت: در جلسه با مشاورین زنان مدیران کل دستگاه های اجرایی استان، انتقال تجربیات زیسته مدیریتی بانوان در استان مطرح گردید.

به گزارش دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی، جلسه با مشاورین زنان مدیران کل دستگاه های اجرایی استان، صبح امروز در محل سالن شهید باهنر استانداری بنا به درخواست دفتر امور زنان و خانواده استانداری، با هدف انتقال تجربیات مدیریتی کوکب موسوی; معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی برگزار گردید.
کوکب موسوی در ابتدا با ارائه بیوگرافی کلی و عمده تجربیات سنوات خدمتی خود گفت: از ویژگیهای زنان موفق در امر مدیریت و کارآفرینی می توان به داشتن چشم انداز، مصمم بودن و تمرکز داشتن بر چشم انداز و هدرندفتن وقت و منابع، از خودگذشتگی، پشتکار، نوآوری و خلاقیت، مخاطره پذیری، اعتماد به نفس، مسئولیت پذیری و ... می توان اشاره نمود.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی با اشاره به مهارت های ارتباطی قوی تر در بانوان به نکارت مهم در گسترش کارآفرینی زنان، افزود: توجه به خصوصیات گروه هدف، به ویژه نقش های دوگانه زنان هم به عنوان همسر در خانه و هم مادر در پرورش فرزندان بسیار مهم است.
وی با ارائه آماری از وضعیت شاغلین در ادارات استان و پست های مدیریتی بانوان ادامه داد: حدود 30% پست های مدیریتی دستگاه های اجرایی استان در اختیار زنان است. ولی نسبت مدیران زن از کل شاغلین زن، حدود یک سوم همین شاخص در مردان است.
 
 


منبع : دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع
تعداد بازدیدها : ۱۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان